Novinky

 
 
 
 

Posvieťte si na nás v novom katalógu

Pripravili sme pre vás nový katalóg, v ktorom by sme vás radi zoznámili s našimi dodávateľmi a predstavili ich produkty: 

 

Hojdacie kreslo LRG upúta pozornosť

Avantgardné hojdacie kreslo bude vaším verným spoločníkom pri čítaní, relaxe a snívaní. 

Popusťte uzdu svojej fantázii a pri hojdaní snívajte svoje sny! Odvážny a jedinečný tvar kresla LRG je ideálny pre moderný interiér. Je určené ľuďom plným energie, ľuďom, ktorí neobsedia na jednom mieste a neustále hľadajú prekvapivé riešenia. 

Konštrukcia kresla je vyrobená z tvarovaného hliníka a brezového dreva, za povšimnutie stojí aj prepracované čalúnenie. LRG je romantické, ale aj industriálne - najlepšie sa bude vynímať v asketických "fresh" interiéroch. 

Kreslo má odnímateľné čalúnenie prichytené cvočkami, čo umožňuje jeho výmenu - ideálne pre tých, ktorí chcú nasledovať aktuálne trendy. Poťahy sú zipsovatelné a dajú sa ľahko čistiť. 

Prejsť na produkt.

 
Celý článok...
 

Jednoduchá a krásna posteľ BASIC postráži vaše sny

Posteľ BASIC je jednoduchá kvalitná drevená posteľ, útočisko po celodennej práci alebo zábave.

Miesto stvorené pre relax a spánok, regeneráciu tela i duše. Jednoduché línie postele sú typické pre celú kolekciu BASIC - k posteli sa výborné hodí kreslo BASIC, ale aj polička, či skrinka.

Autorom kolekcie BASIC vytvorenej pre spoločnosť ARTISAN je chorvátske dizajnérske trio GRUPA, ktoré si osvojilo heslo "v jednoduchosti je krása" a prináša čistý, elegantný a svojský dizajn.

Prejsť na produkt.

 

PICARD: práca sa stáva zábavou

Pohodlný a funkčný pracovný stôl PICARD prinesie do pracovného procesu závan luxusu.

Prakticky vyriešený, no pritom stále štýlový stôl je ergonomický a veľmi pohodlný. Môžete si ho prispôsobiť svojim potrebám a vkusu, ponúkame viacero alternatív: na výber máme viaceré druhy povrchov pracovnej dosky, ale aj rôzne variácie drevenej stolovej konštrukcie. 

K stolu PICARD sa môže zísť aj prídavný zásuvkový diel na kolieskach.

 

Prejsť na produkt.