Kúsok Škandinávie u vás doma

Kategórie
 
 
 
 
 
 

Kúsok Škandinávie u vás doma

Kúsok Škandinávie u vás doma

Vitajte v svete škandinávskeho interiérového nábytku. Celý svet uchvátila jednoduchosť, ktorú v sebe skrýva Škandinávsky nábytok. Je cenovo dostupný, má krásne čisté a jednoduché línie, prírodný a vzdušný. Nebojte sa prispôsobiť škandinávsky štýl tomu čo máte najradšej, kľudne môžete spojiť jednoduchosť a rustikálnosť do jedného.

Severské krajiny svojmu dizajnu dávajú ľadový podtón s hrejivým výsledkom a to v znení bielej farby ktorú v Škandinávii uvidíte vo viacerých domácnostiach. Jednoduchá biela farba ktorá je základom v ich domácnostiach je doplňovaná drevom a tak tiež čiernou farbou. Nemusíte mať strach, že tu ich dizajn končí. Pastelové farby sú presne to kam sa škandinávsky štýl uberá ďalej. Možno si poviete, že je to až veľmi jednoduchý dizajnový nábytok ale je to práve naopak, čím jednoduchší dizajn tým môže nábytok toho o sebe viac prezradiť a tak vytvoriť práve vo vašej domácnosti nezameniteľnú atmosféru.

 

Škandinávsky štýl je inšpirovaný hlavne prírodným materiálom. Inšpiráciu čerpá s okolitej prírody ktorú majú Severské krajiny naozaj nádhernú. Keďže sú to krajiny ktoré sú veľmi chladné a obyvatelia týchto krajín sa väčšinu času schovávali pred zimou vo svojich príbytkoch snažili sa ich zariadiť tak aby sa v nich cítili čo najpohodlnejšie. Preto sa ich škandinávsky nábytok vyznačuje heslom ,,v jednoduchosti je krása“. pohodu a kľud.

 
 
 
Naposledy prezerané produkty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia